27 Ağustos 2013

Halkbank Kredi Kartım Şube Adresine Bile İletilemedi!

Halkbank parafly kredi kartı için yaklaşık bir buçuk ay önce başvuruda bulundum. Aradan bir süre zaman geçti ve kartım bana iletilmedi. Banka şubesine giderek kart durumunu öğrendim. Beşiktaş şubesindeki bireysel bankacılıkta yer alan bayan önce güncelleme yapmam gerektiğini bordroma ihtiyacı olduğunu söyledi. Sonra güncellemeyi arkadaşım şubeden yapmış deyince aa doğru buradan yapabiliyoruz dedi.

Özellikle kartımın bana ulaşmadığını ve bankaya gelmesini talep ettiğimi ilettim. Bu talebi ileteli de yaklaşık on gün oluyor. Bankadan yaptığım izlemeye göre bu talepten 2 gün sonra "Aktif İleti" kartı göndermiş. Gerçekten merak ediyorum 10 günde BJK merkezdeki bir şubeye kart nasıl gelemez?

Fulya 40 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön