19 Mart 2013

Halkbank Kredi Kartım Bir Türlü Teslim Edilmiyor!

Halkbank da mevcut kredi kartım ne yaptıysam teslim edilmiyor. Halkbank dialog u aradım, www.halkbank.com.tr adresinden bildirdim, hatta şubeme bile bildirdim, hiçbir sonuç yok. Ortada bir kredi kartı var, hatta KKB sunda bile çıkıyor ama müşteri hizmetleri zayıf olan bankadan hiçbir müdahele ya da çaba gözükmüyor. Maaş hesabım olduğu söz konusu bankada olduğundan masraf ödemediğim için teslim edilmediğini düşünüyorum. Maaş hesabımı elimde olsa başka bankaya aktarmak isterim.

Can 60 Okunma

Cevaplar

 • Can29 Eylül 2013

  Lütfen numaradan cevaplamayın şurayı hangi değerlendirme hangi sonuç. Beni ne arayan var ne soran. Kredi kartım varsa vardır yoksa yoktur. Şu anda bana hala olmayan bir ekstre gelmektedir.

 • Can05 Haziran 2013

  Hala bana ekstre adresime geliyor hiçbir gelişme yok. Yani insan utanır buraya sorun çözüldü demeye hiçbir sorun çözülmedi aranmadım bile. Büyük konuşmak istemem ama böyle sorumsuz bir banka olamaz. Lütfen buraya da sorun çözüldü ilgileniyoruz gibi yalan yazılar yazmayın. Kaç ay geçti anlamadım neden ilgilenilmiyor.

 • Can19 Nisan 2013

  Yaklaşık 1 ay geçmesine rağmen hala bir gelişme ya da çalışma yok. Maalesef iş yapmayan bir banka.

 • Can07 Nisan 2013

  Hiçbir gelişme yok. Hala bekliyorum. Nasıl bir çözüm yapılmış bana hiçbir açıklama yapılmadı.

 • Halkbank Temsilcisi19 Mart 2013

  Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön