17 Eylül 2013

Halkbank Kredi Kartı Teslimatı Konusunda İyi Değil!

Paraf kredi kartı başvurusunda bulundum ve yaklaşık 4 haftadır Halkbank'ın çalışmakta olduğu Aktif Kurye şirketi bir kartı getiremedi. Halkbank'ı 2 kere konu ile ilgili aramama, Aktif Kurye'yi de aynı şekilde aramama rağmen halen getirilemedi.

Sonuç olarak yeni çalışmayı düşündüğüm bir banka, henüz başlangıçta gayet ciddiyetsiz bir firmayla çalışarak üstüne ne yazdığım maile ne de müşteri hizmetlerinde çözüm bulamayarak tutumunu göstermiştir. 2-3 TL ucuza taşıma olması için çalışılan bu tür firmalar yüzünden bankalar hala kartın sahibinin o bir kaç hafta içinde kendisine daha çok kazandıramayacağını anlayamadılar.

Hüseyin 60 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin 23 Eylül 2013

    Aktif Kurye gibi bir firmayla kişi başı 2-3 TL maliyetini düşünen bir bankayla ilk kez karşılaşmıyorum ancak bu kadar duyarsız bir banka ilk defa görüyorum. Kartım halen gelmedi ve irtibata geçen bile yok.

  • Hüseyin 23 Eylül 2013

    Aktif Kurye gibi bir firmayla kişi başı 2-3 TL maliyetini düşünen bir bankayla ilk kez karşılaşmıyorum ancak bu kadar duyarsız bir banka ilk defa görüyorum.

  • Halkbank Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön