Halkbank Kredi Kartı Teslimatı!

Pamir S. |

30/06/2013 tarihinde internet üzerinden paraf kart başvurusu yaptım. Yarım saat içerisinde kartınız onaylanmıştır SMS' i aldım. Başvuru esnasında ev adresimi beyan ettiğimden ve tüm gün iş yerinde olduğumdan teslimatın oraya yapılmaması için telefon ettim. Telefona çıkan arkadaş kartın henüz basılmadığını 4-5 gün içinde ararsam talebimin yapılacağını belirtti.

5. gün Cuma olmasına rağmen ben Cumartesi tekrar aradım. Henüz kartımın basılıp kuryeye verilmediğini, 08/07/2013 tarihinden itibaren tekrar aramam gerektiği söylendi. Ben sürekli arayıp takip edemem o yüzden kartım basılıp teslimata hazır olduğunda bankanın beni arayıp adres teyit etmesini talep ediyorum. Yoksa kartı alıp kullanamayacağım.

Etiketler :

Kredi Kart Teslim Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Pamir S.
  28 Temmuz
  21:58

  Bankadan aradılar onaylı bir kartınız yok şubeden başvuru yaparmısınız dediler şaka galiba bu bankalar.garanti bankasının gözünü seveyim.göndermesinler kart mart elbet peşimden koşarlar.

 • Pamir S.
  16 Temmuz
  10:17

  Sonuç ne oldu beni arayan soran yok kart sanırım kuryede dolaşıyordur ve ev adresime gitmiştir.Kim ne şekilde yardımcı olacak bana merakla bekliyorum.

 • 08 Temmuz
  18:03

  Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır.

  Bilgilerinizi rica ederiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.