30 Ağustos 2013

Halkbank Kredi Kartı Teslimat Problemi!

Halkbank Kocaeli/Karamürsel Şubesinden Paraf kredi kartı başvurusunda bulunurken, kartın 2-3 hafta da teslim edileceği söylendi. Ancak ben de o sırada İstanbul'da bulunacağım için kartı İstanbul/Seyrantepe'den almak istediğimi belirttim. 444 0400 telefon numarasından aranarak otomatik mesaj neden Karamürsel/Kocaeli şubesine teslim edildiğini söylüyor. İşim sebebiyle belirtilen yere gidemeyeceğimi başvuru esnasında söylemiştim.

Emre 75 Okunma

Cevaplar

  • Emre 20 Eylül 2013

    Beni aradılar ve istenilen tarihte ilk başta gönderilmesi gereken şubeye gönderileceği söylendi. İlgili tarihte bankaya gittiğimde kartımın gelmediği gibi daha sonraki zamanda da bana bilgi verilmedi. Hala kartımın nerede olduğu bilinmiyor!

  • Halkbank Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön