02 Ekim 2013

Halkbank Kredi Kartı Limiti!

Bir çok avantajı ve güzel hizmetleriniz olduğunu duyduğum Halkbank paraf karta başvuru yaptım ve onaylanıp adresime ulaştırıldı. Kartınızı memnuniyetle kullanıyorum. Limitim düşük gelmişti ve Classic kart olarak kullanıyordum. Daha sonra telefon ile başvurarak platinium karta geçmek istediğimi belirttim.

Bunun için öncelikle limit arttırımı olması gerektiği söylendi ve bu konuda da başvuru alındı. Limitim aynı gün yükseltildi fakat yine platinium kart limitine gelmedi. Bu arada müşteri temsilcisi parafly karttan bahsetti. Bende imkanlarını beğenerek kabul ettim. Başvurum onaylandı fakat kartım platinium değil. Platinium karta geçiş yapabilmem ve kullanabilmem için yardımcı olur musunuz?

Pamir 145 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi02 Ekim 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön