15 Mart 2014

Halkbank Kredi Kartı Limit Artırımı

Halkbank Parafly kartımı platinuma çevirmek için limitimi 10000 TL'ye çıkarma başvurusu yaptım. 1-2 hafta kadar ses çıkmayınca durumu kendim kontrol etmek istedim, müşteri hizmetlerinden gelir belgesi eksik denildi. Başvuru yaparken belgemi vermiştim oysaki, buna rağmen sonuç bana bildirilmiyor ve arayıp ben kontrol ediyorum. İkinci defa gelir belgesi (onaylı bordro) teslim ettim şubeye teslim ettikten 1 hafta sonra ikinci kere başvuru yaptım, 4 gün sonra yine kontrol etmek için ben aradım ve yine belge eksik denildi ve şube ile görüşmem söylendi. Hayır üçüncü kere şube ile görüşmeyeceğim. Şube ile iletişim sorununuz varsa bu sizin sorununuzdur. Bu sorun çözülmediği taktirde kartımı iptal edeceğim.

Fırat 283 Okunma

Cevaplar

  • Fırat18 Nisan 2014

    kendilerine iptal talebinde bulununca limit artırımı talebini yeniden gözden geçireceklerini söylediler ve aldığım maaştan daha az bir rakama limit artışı gerçekleştirdiler. ben de yeniden arayıp kartımı iptal ettirdim.

  • Fırat19 Mart 2014

    Bildirimin değerlendirmeye alındığı söylendiği tarihten 2 gün geçmesine rağmen tarafımı aran soran olmamıştır.

  • Halkbank Temsilcisi17 Mart 2014

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön