26 Mart 2013

Halkbank Kredi Kartı Hesap Kesim Tarihi!

Ben Halkbank'ın maaş müşterisiyim ve Paraf Kredi kartı aldım. Kart başvurusu yaparken ve kartı teslim aldığımda hesap kesim tarihimin ayın 10 u, ödeme tarihimin ayın 20 sı olmasını istedim ve işlemlerimi yapan görevliler buna göre işlemleri gerçekleştirdi ancak değişmemiş ve ilk extre %25 indirimden aniden hesabımın kesilmesinden dolayı faydalanamadım.

Ben hesabım ayın 10 unda kesilecek sanırken aniden 24 unde hesabım kesildi ve ben Halkbank ı aradığımda bir sonraki dönemde değişir ancak dediler. Bana bu durumu daha önce niye iletmediniz bir sonraki ay değişeceği konusunda niye bilgilendirmediniz dediğimde cevap bulamadım. Halkbanka geçtiğim günden beri çok pişmanım.

Eray 1.506 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön