Halkbank Kredi Kartı Hesabımda Yanlışlık Yapıldı!

Murat B. |

Limiti 3000 TL iken kullanılabilir limiti 3013,25 TL olarak 3 dönemdir geldi. Halkbank'a gidip sorduğumda ise görevli sisteme bakarak geçmiş dönemlerde fazla ödeme yaptığımdan kullanılabilir limitimin fazla yatırılan paradan dolayı arttığını söyledi.

Bende bu sebepten dolayı 13,25 TL' yi sıfırlamak adına son ay bu tutara göre harcama yaptım.Fakat Kart ödeme günü gelince tutarın kullanılabilir limitimden çekilmesi gerekirken hesabımdan otomatik ödeme talimatı yoluyla bu tutar tekrar çekildi.

Bankaya yapmış olduğum internet üzerinden müracaatımda sistem hatası olduğunu alacağımın olmadığı yanlışlık olduğu tarafıma beyan edildi.Fakat ben bu şekilde düşünmüyorum.BDDK'ya şikayetimi yaptım ve sonrasında kredi kartımı iptal ettireceğim.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı Kredi Kart Limit Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat B.
  11 Şubat
  19:14

  Ben Bu Şikayet Mesajını yapılan görüşme sonrasında yazdım.Yapılan Telefon Görüşmesinde İsteğim yere şikayette bulunabileceğimi söylediler.Benimde Tepkim şu olacak,kredi kartımı iptal ettirip,13,25 tl paramıda ayakkabı kutusuna koymaları için hibe ettim.

 • 11 Şubat
  17:11

  10/02/2014 tarihinde müşteriye telefon kanalı ile bilgi verilmiştir.

  Bilgilerinizi rica ederiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.