16 Mart 2013

Halkbank Kredi Kartı Hala Gelmedi!

Aralık ayı ortasında başvurduğum ve onay mesajı aldığım kredi kartı için müşteri hizmetleri tarafından arandım.. Gece mesaisinde çalıştığım için gündüz telefonlara cevap veremedim. Akşam müşteri hizmetlerini aradığımda ise aranacak olarak not almışlar yarın aranacaksınız dendi ama ne arayan oldu ne soran.

Sonrasında GSM hattımı değiştirdim ve tekrar başvuruda bulundum ama başvuruyla ilgili dönüş olmadı. Sonra müşteri hizmetlerini bizzat aradım ve kartınız onaylanmış kimliğinizi fakslayın dediler. Kimliği faksladım bu seferde anne kızlık soyadını şubemize iletin dediler. Şubeye gittim şubede kaydınızı göremiyoruz dedi. Müşteri hizmetlerini aradım olumsuz sonuçlanmış dedi.

Mustafa 30 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşterimize mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön