21 Mart 2013

Halkbank Kredi Kartı Gelmedi!

Öncelikle maaşımı halk banktan alıyorum Kocaeli Emniyetinde çalışıyorum Halkbanktan 1 yıl önce advantec kart istedim bir türlü kart gelmedi adres bulamadılar şubeye istedim . birtürlü beni bulamadılar 2013 ocak ayında tekrar paraf kredi kartı istedim iki aydır yine aynı bahane kart adresi bulunmadı yok kart yolda geliyor halbuki ne kartı şubeye istedim bir türlü Halkbank kartı basamadı ulaştıramadı bu kadar zor mu bu halkbank müşterisine bir kartı ulaştıramıyor.

Diğer bankalar kart vermek için sıraya geçiyor Halkbank ise maaşını verdiği müşterisine kredi kartı veremedi herhangi bir borcum takıntımda olmadığı halde İzmit Halkbank şube müdürüne de konuyu ilettim fakat çözemedi lütfen.

Ahmet 116 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön