Halkbank Kredi Kapama Ve Dosya Ücreti Dekontu!

Murat Y. |

Bankalardan kullanılan kredilere ait erken kapama ve dosya ücretlerini yasal olarak talep edebilmemiz için gerekli olan dekont çıktılarını Halkbank vermiyor zora koşuyor. Başka bankalarda şubeye gidip talep etmemiz yeterken Halkbank genel merkeze faks çekin diyor. Bunu yapıyoruz defalarca gönderime rağmen karşı tarafı aradığımızda gelmedi diye yalan söylüyorlar.

Gitme teyidi almamıza rağmen. En sonuncuda çıkan arkadaş acemi herhalde ya da dürüst bir çalışan geldi efendim tamam diyor geçen 10 günlük süreye rağmen dekontlar hala maile gönderilmiyor. Bankanın bu konudaki tavrını anlamak mümkün değil. Niçin krediyi kullandığımız şube gerekli belgeyi vermiyor.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar Kredi Masrafları Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat Y.
  03 Kasım
  17:30

  Bakın hala daha sağlıklı çözüm üretmiyorsunuz.Sonrada numarayı arayın diyorsunuz.Defalarca aramaktan battık.Yine aynı dekontları gönderdiniz.Eşim Murat Yeşilbursa adına kullanılan mart 2009 daki 2500tl lik tüketici kredisi dekontu yok onun da imzalı dilekçesini faksladık niçin yollanmıyor.Ayrıca yine Yasemin Yeşilbursa adına ekim 2010 yeniden yapılandırma işlemlerine ait dekont gönderilmiyor.Dilekçeyi doğru düzgün okumuyorsunuz.Veya sisteminizde bunları bulamıyor musunuz.Biz fakstan telefondan battık ne olur biraz daha dikkatli ilgi.Bekliyoruz saygılarımla.

 • 03 Kasım
  13:44

  Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır.

  Bilgilerinizi rica ederiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.