12 Şubat 2014

Halkbank Kredi Hesap Özetimi Göndermiyor!

Halkbank'tan iki defa bireysel kredi aldım, faizlerini ödedim, her iki kredimde de dosya masrafı alındı. Bu dosya masraflarının geri iadesi hususunda hesap özetlerini banka şubesinden talep etmeme rağmen bir türlü dökümlerini alamadım.

Dökümlerin sayfa başı ücreti olarak 5 TL istendi. Bunu da veririm dememe rağmen hergün oyalıyorlar. Ayrıca Halkbank müşteri hizmetlerini de üç kez aramama rağmen hiç kimse sorunumu çözemedi.

Son olarak Halkbank Genel Müdürlüğü'nün faks numarasına sorunumu anlatır ve hesap dökümlerini ister içerikte bir faks gönderdim. Bu yazıma da günlerdir bir haber verilmedi. Beni bu şekilde mağdur eden Halkbank'tan ve personellerinden şikayetçiyim!

İbrahim 81 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi05 Ağustos 2014

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

  • İbrahim 17 Şubat 2014

    Halkbank ile ilgili yukarıda belirtmiş olduğum çözüm süreci değerlendirme notlarımın tamamı "0" olarak girilmesi ezbere dayalı olmayıp tamamen firmanın hakettiği puandır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön