Halkbank Kredi Başvurumla İlgilenmiyor.

Zeynel A. |

Halkbankası Yenişehir/Mardin şubesinden 2 hafta önce kredi başvurusunda bulundum ve kredi başvurum onaylandı fakat 2 haftadır bankadaki bireysel müşteri temsilcisinin izne ayrılmasından dolayı onaylanan kredimi kullanamıyorum. Şubede personelin yerine bakan kimsenin olmadığı ve diğer personelin konu hakkında bilgisi olmadığı beyan edildi.

Halkbank dialog ve müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmelerde tek yetkilinin şube olduğu tarafıma söylendi fakat şubeden de ilgili kimse olmadığından kredimi çekemiyorum personelin 1 hafta sonra izinden döneceği söyleniyor . Banka şubesine her gidişimde işimi aksatmış oluyorum ve sonuç alamıyorum. Personelin izinden bir hafta sonra döneceği söyleniyor.

Etiketler :

Şube Personel Eksikliği Şube Kredi İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ağustos
  15:43

  Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir.

  Bilgilerinizi rica ederiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

 • 05 Ağustos
  10:47

  Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır.

  Bilgilerinizi rica ederiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz