06 Mayıs 2013

Halkbank KGS Kartımdaki Bakiyeyi Alamıyorum!

Geçen yıl adapazarı civarında bir shell akaryakıt istasyonundan kgs kartı almıştım az önce shell müşteri hizmetlerini aradım onlar bana Halk bankasının ilgilendiğini söylediler.KGS kartımda bir miktar bakiye kaldı ve yeni almış olduğum HGS kartıma yada bankanızdaki hesabıma KGS kartımda kalan bakiyenin iadesini istiyorum. .

KGS kartımdaki bakiyeyi alabilmem için eskişehir de hangi şubenize müracaat etmeliyim. Bana sakın bu işleri yapacak şubelerinizi listesini göndermeyin özellikle belirtiyorum ki bana Eskişehir de bu işlemi yapabileceğim bir şube ismi veriniz yada başka öneri getiriniz. Mesela kartımı size yani merkeze göndereyim siz iadeyi hesabıma yatırın.

Hüseyin 35 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin 07 Mayıs 2013

    evet telefonla görüştük ama sorunun çözümü için öneri yada çözüm üretilmedi. benim gibi binlerce insanın KGS kartı ve kartlarında kalan bakiyeleri sayesinde bankalarda yüklü miktarda para kalmıştır. bana akıl vermeyin çözüm üretin ESKİŞEHİR de nereden iade alabilirim bunun çözümünü söyleyin.

  • Halkbank Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön