23 Mart 2013

Halkbank Kartımı Göndermedi!

11.02.2013 tarihinde maaşım için İzmir Yeşilyurt şubesinden hesap açtırdım. 15 gün içerisinde kartımın eve teslim edileceği belirtilmiş olmasına rağmen bu sürenin 40 günü aşması üzerine gerek telefon gerekse internet bankacılığı kanalıyla şikayetime çözüm getirilemediği içine bizzat bankaya gittim. Bu ara yoğunluk yaşanması bahane edilerek en kısa sürede kartımın teslim edileceği söylendi.

Konuyla ilgilenileceği, bana haber verileceği belirtildi. Ancak 2 gün geçmiş olmasına rağmen aranmadım. Geri dönüş yaptığımda sorunun kısa sürede çözülemeyeceğini anladım. Basit bir banka kartını çıkarmakta bu kadar hengame yaşatan bir bankanın bu şikayetime nasıl bir çözüm getireceğini merak ediyorum...

Gülben 53 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön