Halkbank Kartımdan Harcama Yapılmış.

Muhammet Ç. |

15.11.14 Halkbank merkezinden arandım. Yurtdışı üzerinden yapılan yaklaşık 2.600 TL'lik işlemin bana ait olup olmadığı sorgulandı. İşlemin bana ait olmadığını belirttikten sonra kartın hemen kapatılması için onay verdim. Dilekçe yazarak işlemin şahsıma ait olmadığını belirtmem ve genel müdürlüğe faks çekmem istendi.

İlçede faks bulamadığımdan ilden acilen faks çektim. 16.11.14 tarihinde telefonuma gelen mesajda kapattırdığım karttan tekrar işlem yapıldığına dair mesaj geldi. Yetkililer durumdan ben haberdar ettim. Güvenlik işlemlerinden yoksun olan banka bana dönüş bile yapmadı. Durumu açıkladıktan sonra tekrar dilekçe yazmam istendi. Paranın tamamını ödemeye zorunda bırakılıyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı İptal Kredi Kart Harcama İtirazı Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhammet Ç.
  01 Aralık
  16:15

  çözüme yönelik hiç bir girişiminiz olmadığına eminim defalarca aramama dilekçe yazmama rağmen bir kere bile geri dönmediniz.müşterinizi memnun etmek adına hiç bir şeyiniz yok sadece parayı alma çabasındasınız. bankacılık kanununun müşteri hakları başlıklı 76.maddesini okuyup öğrenin yada TÜRKİYE bankalar birliği size öğretsin.acilen mağduriyetimi giderin.

 • 01 Aralık
  15:39

  Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır.

  Bilgilerinizi rica ederiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.