04 Temmuz 2015

Halkbank Kart Teslimatında Kurye Firmasının Berbatlığı!

Bankaya ait kredi kartımın çipi bozulması sonucu kart yenilemesi gerekliliği oluştuğunda, bankanın çok hızlı iletişim ve kart üretme hizmet kalitesine rağmen sorun bu noktadan sonra başlayarak kartı teslim edecek Aktif İleti firması resmi bir kurumda mesai saatlerinde çalıştığım halde 1 ay önce kurumda olduğum bir sürede teslim edilecek kişi bulunamadı mesajı göndermiştir.

1 aydır kendi internet adresinde kurye sorgulaması yaptığımda çeşitli vakitlerde kurye dağıtımda mesajı vererek kartımı teslim etmeyen, telefonlarına ulaşılamayan ve internet üzerinden gönderilen mesajlara cevap yazmayı dahi çok gören bu kurye firmasıyla iletişime geçilmesi için 3 defa banka çağrı merkezi ile iletişim kurdu.

Hasan 306 Okunma

Cevaplar

  • Hasan'ın Teşekkür Mesajı31 Temmuz 2015

    Kurye merkezli sorun çözüldü

  • Halkbank Temsilcisi07 Temmuz 2015

    Müşterimize mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

  • Halkbank Temsilcisi06 Temmuz 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön