27 Mart 2013

Halkbank Kart Teslimatı!

Yaklaşık 2 ay önce kredi kartı başvurusunda bulundum.Kartımın şifresini apartman girişine atıp gitmişler, ama kredi kartım teslim edilmedi. Aktif ileti denen firma yüzünden mağdur edildim resmen. Adıma gelmiş olan bir kart haftalarca teslim edilemez mi? Evde olmadığım zamanda eve, işte olmadığım zamanda işe getirmek istediler, birbirinden habersiz kurye elemanları yok oraya getiremem yok buraya getiremem deyip kartımı geri göndermişler. Halk bankası bence çalıştıkları kuryeleri tekrar gözden geçirsin Alanya Bölgesi için en azından.

Raziye 59 Okunma

Cevaplar

  • Raziye 02 Nisan 2013

    Yaklaşık 2,5 ay önce istediğim kredi kartını elime ulaştıramadıkları gibi, müşteri hizmetlerine de ulaşamıyoruz, ulaşsakta çözüm olmuyorlar. Buraya 2.kez yazıyorum şikayetimi hala bana geri dönecekler.Birde % 99 cevaplama oranları varmış bence çok komik bir rakam bu, kalıp cümleleri her müşteriye kopyala yapıştır mantığıyla hareket ediyorlar ya da ben acaba % 1'lik kısımda mıyım????????????????????????

  • Raziye 02 Nisan 2013

    Halk bankası müşteri hizmetleriniz neden sorunumu çözemediler merak ediyorum doğrusu. Buraya kalıp bir cümle yazıp sürekli her müşteriye kopyalıyorsunuz sanırım, çünkü çözüm yaratmak gibi bir çaba göremedimde henüz!!!

  • Halkbank Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön