15 Nisan 2013

Halkbank Kart Kapatımı!

18*****6 müşteri numarası ile kullandığım kredi kartlarım için 11 Mayıs tarihinde ekstre kesimi yapılması gerekirken, 7 Nisan tarihindeki ekstre kesiminden sadece 4 gün sonra 11 Nisan tarihinde ekstre kesilmesi nedeni ile kartlarım kullanıma kapatıldı. Temerrüt faizi işletildi.

Kartlarımın acilen aktif hale getirilmesi, faizlerin iptal edilmesi, ilk ekstre harcamasının %25i iade kampanyasından kazandığım 100 TL tutarın Nisan ayı ekstremde kullandırılması, Cumartesi günü restoran harcamamda gold kartınızı kullanamam nedeniyle kaybettiğim indirim hakkının verilmesi ve Tatilimde yaşattığınız maddi ve manevi sıkıntılarının tazmin edilmesi hususlarında gereğinin yapılmasını istiyorum.

Murat 48 Okunma

Cevaplar

 • Murat 25 Eylül 2014

  Neye yarar ???

 • Murat 21 Nisan 2013

  Dediğim gibi arandım... Ancak başvurumun incelendiğini, hatanın kendilerinden kaynaklandığını ve benim suçsuz olduğumu belirterek özür dilediler. Ancak bana yaşattıklarından doğan kampanya katılamamaktan, tatilimin zehir olmasından, durduk yere cebimden defalarca kendilerini aramamdan doğan maddi ve manevi zararıma birşey yapamayacaklarını, bununla ilgili bir uygulamalarının olmadıklarını belirttiler. En ufacık gecikmede faiz ve her uygulamadan para almayı hak gören bankaların işlerine gelmeyince müşterilerini uğrattıkları zararlar konusunda bu kadar umursamaz olmaları hoş değildir. HALKBANK'a da hiç yakışmamaktadır bu durum ve büyüklüğüne ters düşmektedir.. MAdem müşteri memnuniyetine önem verip, mutlu müşteri dialog hattı diye süreç tanımlanacaksa müşterinizi rezil etme değil vezir etme mantığıyla çalışılmalıdır.

 • Halkbank Temsilcisi19 Nisan 2013

  Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

 • Murat 19 Nisan 2013

  Bugün arandım... Başvurumun incelendiğini, hatanın kendilerinden kaynaklandığını ve benim suçsuz olduğumu belirterek özür dilediler. Ancak bana yaşattıklarından doğan kampanya katılamamaktan, tatilimin zehir olmasından, durduk yere cebimden defalarca kendilerini aramamdan doğan maddi ve manevi zararıma birşey yapamayacaklarını, bununla ilgili bir uygulamalarının olmadıklarını belirttiler. En ufacık gecikmede faiz ve her uygulamadan para almayı hak gören bankaların işlerine gelmeyince müşterilerini uğrattıkları zararlar konusunda bu kadar umursamaz olmaları hoş değildir. HALKBANK'a da hiç yakışmamaktadır bu durum ve büyüklüğüne ters düşmektedir.. MAdem müşteri memnuniyetine önem verip, mutlu müşteri dialog hattı diye süreç tanımlanacaksa müşterinizi rezil etme değil vezir etme mantığıyla çalışılmalıdır.

 • Halkbank Temsilcisi16 Nisan 2013

  Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön