02 Eylül 2013

Halkbank Kart Değişikliği Yaptığım Halde Ücret Yansıttı!

Halkbank Paraf Kart ile Ocak 2013 tarihinde' Hoşgeldin' kampanyasından yararlandım. Ağustos ayı içerisinde tarafımdan onay alınmadan ParafGold kart gönderildi, bankayı aradım, neden gönderildiğini sordum ,limitimden dolayı gönderilmiş. Ve iki kartın tek limiti olacağını, ayrı ayrı ekstre geleceğini söylediler. Bende Paraf Kartı ,Gold Karta aktarmak istediğimi söyledim, o şekilde olmuyormuş.

Ancak Paraf kartı kapatıp Gold karta devam edebileceğim söylendi. Bende kapattırdım. Bu kez Hoşgeldin kampanyası ekstreme yansıdı! Ben Halkbank ile çalışmayı bırakmadım ,kart değişikliği yaptığım halde ücret yansıtıldı. Ücretin iptalini talep ediyorum. Eğer mümkün değilse kartımın iptali gerçekleştirilsin.

Abdullah 141 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah 06 Eylül 2013

    2 Eylül günü yayınlanan şikayetim hakkında hiçbir geri dönüş yapılmadı.. Halkbank müşterileri ile çok yakından ilgileniyor 4 gündür bekliyorum.

  • Halkbank Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön