17 Temmuz 2013

Halkbank Kart Başvurum Bir Aydır İnceleme Aşamasında!

16 Haziran'da Halkbank Diyalog'a kredi kartı başvurusu yaptım. Bugüne kadar hiç bir bilgi vermediler. Her hafta ben aradım. Her seferinde inceleme aşamasında diyerek oyaladılar anlamadığım 1 aydır ne inceleniyor.

Her neyse bugün tekrar aradım ve aynı cevapla karşılaşınca patladım ve ne incelemesi olduğunu 1 ayda kişinin 7 ceddi incelenir dedim ve yetkili birine bağlamasını istedim. Başka bir temsilciye bağlandım. Y. isimli bayan her ne hikmetse 1 ayda sonuçlanmayan 1 dakikada nasıl sonuçlandıysa"olumsuz olarak sonuçlanmış"dedi.

Halkbank'ın bahsettiği ayrıcalıklar bunlar olsa gerek. Gerçekten garip. Halkbank'dan reklamlarla uyuşmayan hizmet anlayışından şikayetim var.

Gürsoy 52 Okunma

Cevaplar

  • Gürsoy 11 Kasım 2013

    halkbankası olumsuz değerlendirdiği sonuca ve ben yeni başvuru yapmadığım halde kredi kartı göndermiş. tabiki almadım kartı çünkü gerek kalmadı. ben kart başvuru sonrası süreç ve müşteri hizmetlerinden şikayet ettim. bununla ilgili de aylar sonra geçen hafta mesaj geldi değerlendirmeye alındı diye bu kadar

  • Gürsoy 22 Temmuz 2013

    şikayetimle ilgili herhangi bir geri dönüş olmadı. ne yaptıklarını bilmiyorum.

  • Halkbank Temsilcisi17 Temmuz 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön