03 Mayıs 2013

Halkbank Kapattığım Hesabım İçin Benden 3 Aylık Faiz İstiyorlar!

Halkbank Altunizade şubesinde çalışan bireysel müşteri hizmetlerinde N. isimli çalışana hesabımı kapatmak istediğim için başvuruda bulundum. Kendisi gayet iyi davranarak yardımcı olduğunu söyleyip, yatırdığım fazladan tutarı vezneye yönlendirip iade olarak ödeme yapılacağını böylece hesap sıfırlanınca banka hesabımın kapatılacağının bilgisini vermiştir.

Veznedar yatırdığım fazla tutarın ödemesini yapıp dekont imzalatıp 'hesabınız tamamen kapatılmıştır' diyerek yanıltıldım! Bana hesabın kapatıldığına dair bir dilekçe yazdırıp 14.03.2013 tarihinde 'hesabınız kapatıldı kartınızı kırıp atabilirsiniz' denildi. Hesap için 3 aylık faiz tutarı talep edilmektedir!Hatalısınız!

Ceylan 86 Okunma

Cevaplar

  • Ceylan 28 Haziran 2013

    Bireysel emeklilik kaydımı oluşturmamış olsaydım asla çalışmayacağım bankalar arasına girerdi.

  • Halkbank Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön