04 Eylül 2013

Halkbank Kampanyada Habersiz Değişiklik Yapmış!

Halkbank Parafly kartın ana kampanyası küsüratları uçurma kampanyası ve bu yolla müşteri topluyorlar. Çağrı merkeziyle yaptığım görüşmelerde , bana gidiş-dönüş biletlerini ayrı ayrı alırsanız daha fazla indirimden faydalanabilirsiniz. Gün içinde bir sınırlandırma yok dendi ve bunu dikkate alarak dün 2 adet bilet aldım.

Ancak indirim yansımadığında arayıp sordum ve öğrendim ki kampanya şartlarını hiçbir bilgilendirme yapmadan değiştirmişler. Ana kampanyalarını hiçbir bilgilendirme yapmadan değişiyorlar ve ana sayfamızda yazıyor, okusaydınız diyorlar. Demek ki siz ana kampanyanızı bile duyurmadan değişebiliyorsunuz. Her alışverişten önce arayıp sormak lazım, bir sorun var mı diye demek ki size.

Erdem 69 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi23 Aralık 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

  • Erdem18 Eylül 2013

    Cevap verecek yürek dahi yok.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön