13 Temmuz 2015

Halkbank Kampanya Sorunu.

Halkbank'ın paraf kartını kullanarak bir hava yolu şirketinden bilet aldım ve her yer Lounge kampanyasına katılmak için mesaj gönderdim. Uçuşun olduğu gün Sabiha Gökçen de Kara Fırında oturdum bir şeyler yedim. 43 TL civarında tuttu. Ancak iadesini görmediğim için müşteri hizmetleri ile görüştüğümde buranın restoran olmadığını fırın olduğunu belirttiler.

Takdir edesiniz ki hava alanında oturulan yemek yenen bu yer alelade mahalle arası fırını değildir. Ben hava alanında yemek yediğim yerlere önce siz restoran mısınız yoksa değildi mi diye sormam mı gerekiyor? Bu bana göre kelime oyunundan başka bir şey değil. Bir iş yapıyorsanız ya tam yapın ya da hiç yapmayın.

Tolga 636 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi27 Temmuz 2015

    Müşterimize e-mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

  • Tolga22 Temmuz 2015

    Parafly Platinum kredi kartımda biriken puanlarımı uçak bileti almak için kullanıyorum. Bildiğime göre (eskiden öyleydi artık değilmiş) biriken puanlar paraf kartlardaki gibi belli bir sûreye bağlı olmadan birikebiliyordu. Yani belirli bir tarihte silinmiyordu. Ancak 13 Temmuz günü 45 TL'silindi. Yeni uygulamanız gerçekten böyle ise bu kart benim için amacından tamamen çıkmış oldu. 10 gün önceki başka bir şikayetime daha cevap gelmeden birde üstüne bunun olması beni bankanızdan tamamen soğuttu. Siz kapatmasanızda artık benim için bu kart kaplandı. Size ve kart verebilmek için canla başla savaşan şube personeline başarılar dilerim.

  • Halkbank Temsilcisi13 Temmuz 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön