Arif V. Teşekkür Mesajı

şikayetimle ilgili olumlu dönüş yapan Halkbank a teşekkürler

Halkbank Kampanya Gereği Puan Yansıtılmadı.

Arif V. |

Dünya kadınlar günü kampanyasına Parafly Platinum kartım için SMS atarak katıldım. Ayrıca diğer kartım Parafly ile de katılım için SMS gönderdiğimde ''katılım hakkınız dolmuştur'' diye cevap aldım. Öbür kartımla müşteri bazlı katılımım sağlandığı için katılım hakkınız dolmuştur mesajı aldığımı düşündüm. Alışverişleri Parafly kartımla yaptım ama kampanya gereği %10 parafpuanım yansıtılmadı. Müşteri hizmetleri kart bazlı kampanya olduğunu söylese de diğer kartım Parafly için attığım katılım mesajına ''katılım hakkınız dolmuştur'' cevabı neden verildi ki? Halkbank'ın bu kampanyası kart bazlı kampanya ise diğer kartımla katılımıma müsaade etmemesi anlamadım. Mağduriyetimden dolayı şikayetçiyim.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Arif V.
  20 Mart
  13:31

  şikayetimle ilgili olumlu dönüş yapan Halkbank a teşekkürler

 • 17 Mart
  10:50

  Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır.

  Bilgilerinizi rica ederiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

 • Arif V.
  16 Mart
  22:57

  Kampanya şartlarında tek bir kartla katılım kabul edilecektir, diğer kartların katılımı kabul edilmeyecektir yazmıyordu. Müşterilere gerekli ve yeterli bilginin verilmemesinden de şikayetçiyim.