16 Mart 2015

Halkbank Kampanya Dahilindeki Harcama Paraf Puan Yüklemedi!

Ben Paraf kredi kartının Şubat ayında yaptığı market kampanyasına katıldım. Kampanya şartları kapsamında ayrı günlerde 100 TL'lik 5 alışveriş şartını yerine getirmeme rağmen puanım yüklenmedi.

Konu ile ilgili müşteri hizmetleri ile iki üç kez görüşmeme rağmen sorunum çözülmedi. Müşteri hizmetleri yetkilileri de kampanya şartlarını yerine getirdiğimi ama bir harcama tutarının alışveriş yaptığım firmanın gün sonu yapmaması nedeni ile provizyonda beklediğini söylediler.

Şimdi biz bankanın kampanya şartlarını yerine getirdikten sonra akşamda gidip ben bankanın kampanyasına katıldım ama pos makinenizden gün sonu almazsanız olmaz mı demem gerekiyor. Ama kampanya şartlarında böyle bir şart yoktu.

Muhammet 1.411 Okunma

Cevaplar

 • Halkbank Temsilcisi03 Nisan 2015

  Müşterimize 03/04/2015 tarihli, 14:42' de telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

 • Muhammet03 Nisan 2015

  Ben bankanızın Şubat ayında düzenlemiş olduğu paraf kredi kartının market kampanyasına katıldım. Kampanya şartlarındaki harcama işlemlerini gerçekleştirdim. Harcama yaptığım işletmenin biri gün sonu almamış bu benim sorunum değil ama kampanya şartnamesinde olmamasına rağmen ilgili firmayla görüştüm. Firma gün sonu aldığını söyledi. Yaklaşık 34 gündür yapmış olduğum ve kampanya şartlarını yerine getirdiğim bir harcamanın kartıma yansıtılmasını bekliyorum. Halkbank yetkililerine sesleniyorum. Konunun çözülmesi için BDDK yamı başvuralım Meclise'mi Cumhurbaşkanı'namı yoksa sizin sorunu çözmek gibi bir gayretiniz yok teknoloji çağında her şeyin elektronik ortamda açık ve net şekilde verilerin bulunduğu bir sistemde 33 günde böyle basit bir sorunu çözememek bir basiretsizlik ve beceriksizliktir bence. o zaman son harcamam gözükmüyorsa neden kredi kartıma harcama borç olarak yansıtıldı yani işinize gelen yeri kabul edip işinize gelmeyen yeri kabul etmemek tam bir pişkinlik örneği

 • Halkbank Temsilcisi20 Mart 2015

  Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

 • Muhammet18 Mart 2015

  Halkbank yetkilileri 20 günde sorunu çözemediler. ortada yapılan harcama belli tarihleri belli yapılan harcamalar kampanya şartlarına ama neyi bekliyorlar bilmiyorum. galiba suyun kaldırma gücünü ya da moleküllerin yapısını inceliyorlar dilerim bu yıl bitmeden sorunu çözerler. sayın Halkbank yetkilileri havuz problemi sormadık. alınan belli satılan belli bu kadar düşünecek bir şey yok teknoloji çağında basit bir sorunu 20 günde çözemiyorsanız söylenecek fazla bir şey yok.

 • Muhammet17 Mart 2015

  Ben bankaya konu ile ilgili defalarca aramama rağmen sorun çözülmediği için burası feryadımı duyan var mı diye sağır sultanlara seslendiğimiz bir platform oldu. Ben alışveriş yapıp ondan sonrada alışveriş yaptığım firmaya akşam gidip beyefendi ben kampanyaya katıldım ama siz gün sonu almazsanız banka puanımı yüklemeyecek mi demem gerekiyor. Mesajla katılmışım. Şartları yerine getirmişim ama banka gördüğü harcamayı ekstremize yansıtıyor ama puan yüklemeyi bilmiyor. Bundan sonra kampanya şartlarına alışveriş yaptığı firmadan akşam gün sonu almasını rica etsin şartını da korsa bizde bankayı böyle basit konular yüzünden meşgul etmeyiz sayın Halkbank yetkililerine duyurulur bu ayıp sizin.

 • Halkbank Temsilcisi16 Mart 2015

  Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön