23 Mayıs 2016

Halkbank Kafasına Göre Chip Para Sıfırlıyor!

Halkbank anneler günü kampanyası adı altında 100 TL alışverişe 10 TL chip para diye mesaj attı ve bizde kayıt yapabilmek için 3404 mesaj attık ve alışveriş yaptık 10 TL chip para kazanmış olduk ve bize attıkları mesaj da chip para kullanma tarihi belirtilmediği halde bir baktım 10 chip parayı geri kesmişler. Müşteri hizmetlerini aradım müşteri hizmetleri 10 gün sonra kesilmiş diyor peki benim bundan neden haberim yok dedim burada böyle yazıyor diyor bende şu zaman bitecek diye neden bize haber vermiyorsunuz dediğimde diyecek kelime bulamıyor ve beyefendi süresi bitmiş diyor ama bu süre sır sadece kendileri biliyor bizim bilmemizde büyük ihtimalle mahsur var sanırım ki bize haber verme gereksinimi duymuyorlar. 10 TL'den ziyade kafalarına göre yaptıkları tırpan işi ve nasıl olsa bir de biz mesaj atıyoruz oradan da mesaj parası chip parada geri geldi kısa günün karı diye bakıyorlarsa.

İbrahim 419 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim 26 Mayıs 2016

    Halkbank ı arıyorum müşteri hizmetlerini o farklı konuşuyor ekip lideri ile görüşüyorum o farklı bir cevap veriyor bir sorunun 3 tane cevabı olduğuna inandım SMS attıkları kampanya için önce internet bankacılığından veya müşteri hizmetlerin aramamız gerekiyormuş ama kendileri bize sadece mesaj atıp mesajda ne müşteri hizmetlerini arayın ne internet bankacılığından kampanya detaylarını öğrenebilirsiniz demiyorlar kampanyanın bitim tarihi kendilerinde büyük bir sır ve kampanyaya katılan inan bizim dahi bilgimiz olmuyor ama kesecekleri bir para olsa 50 tane mesaj atarlar - müşteri temsilcisi ve ekip lideri ile görüşmelerimi söyleyerek kayıt ettim gerektiği an internet te paylaşacağım he

  • Halkbank Temsilcisi26 Mayıs 2016

    Müşterimize e-mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

  • Halkbank Temsilcisi23 Mayıs 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön