13 Mayıs 2014

Halkbank İsteğim Dışında Kredi Kartımdan Ödeme Yapılmış

Cep telefonuma Halk Bankası Diyalogdan gelen mesaj ile döviz ile bir ödeme yapıldığı öğrendim. Anında Halkbank'ı aradım kartımdan isteğim ve bilgim dışında bir ödeme yapıldığını işlemin iptal edilmesini kartımın kullanıma kapatılmasını talep ettim.

Kartım iptal edildi, işlemin iptal edilmesi için dilekçe yazıp faks çekmemi faksında ulaştığını telefon ile sorun teyit edin dediler. Faks çektim telefon açtım faks ulaşmış. İşlem 27.04.2014 tarihinde olmuştu. İnternet bankacılığından her gün takip ettim işlem iptal edilmedi. Halkbank diyaloğu aradım incelemede olduğunu söylediler. Hesap kesimi oldu işlemin iptal edilmesini istediğim halde ekstrede işlem iptal edilmemiş borcum olarak görünüyor.

Zekeriya 497 Okunma

Cevaplar

  • Zekeriya13 Mayıs 2014

    Bankanın yazdığı gibi çözüm yok sadece bilgi verildi deniyor. Tarafıma verilen bilgi " Şikayetiniz incelemede size bilgi verilecek." Allah aşkına bana ödemeyi yaptırdıktan sonra hala neyin incelemesi. 27 Nisan 2014 tarihinden bu yana inceleme devam ediyor. Çözüm yok.

  • Halkbank Temsilcisi13 Mayıs 2014

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön