07 Mayıs 2013

Halkbank İptal Olmuyor!

Bitlis Ahlat şubesinden post cihazınıda teslim ettip cihazın 4 aydır iptali istediğim halde artık ne inadı varsa bilinçli ve keyfi olarak iptal ediilmiyor ve her ay 70tl kesinti yapılıyor. Sorduğumda bizim elimizde değil bölgeye bildirdik deniliyor. Yani bizi bunlarla yormanızın ne anlamı var, zamanımı bunları düşünerek geçirmek, beni rahatsız etmeye hakkınızın olmadığını düşünüyorum.

Haksız bu kazancı tekrar iadesini istiyorum, ve şubenizde çalışanlarınıza keyfi davranışlar yerine sorumluluklarını yerine getirmelerini istiyorum, ayrıca kosgeb den aldığım kredide diğer bankalara oranla 3 -4 kat fazla dosya masrafını almasının sebebini de merak ediyorum. Bana göre sadece kişiye göre fırsat kolluyor.

Seyithan 108 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön