01 Nisan 2013

Halkbank İnternet Şubesi Mükerrer İşlem!

Kredi kartımın son ödeme tarihine 9 gün olmasına rağmen borcumu ödemek istedim. Ekstre Borcu seçili halde İşlemi Tamamla butonuna bastım hata ekranı çıktı. Tekrar menüyü kullanarak ve ektre borcu seçili haldeyken İşlemi Tamamla butonuna bastım. Yine hata meydana geldi uyarısı ile karşılaştım. Hesap bakiyem yine eksilmemişti.

Tekrar menüyü kullanarak denedim bu sefer işlem gerçekleşti ama hesabımdan iki defa çekildiğini gördüm. Hemen müşteri hizmetlerini aradım. İşlemi inceleyeceklerini ve eğer uygun görülürse bir haftaya kadar iade olacağını söylediler. Koskoca banka kendi hatalı sistemi yüzünden beni mağdur etmektedir. Halkbank acil olarak internet şubesini kapatmalı ve düzeltmelidir.

Kadri 55 Okunma

Cevaplar

  • Kadri 06 Nisan 2013

    Mükerrer işlem geri alındı. Geç de olsa yapılan düzeltmeden dolayı teşekkür ederim.

  • Kadri 02 Nisan 2013

    İnceleme sonucunda işlem hatasının İnternet Şubesinden kaynaklandığını kabul ettiler. Ama mükerrer yatırılan ücret hesabıma geri yatırmadılar. Artık İnternet Şubesinden işlem yapmaya korkuyorum. Birine para gönderirken iki veya üç defa gönderebilir. Hatalı bir sistem çalıştırmaya devam ediyorlar. Böyle bir bildirimi yapan müşterisini de tebrik edeceklerine mağdur etmeye devam ediyorlar. Acilen sorunumun çözülmesini talep ediyorum.

  • Halkbank Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön