Halkbank İnternet Bankacılığı Ve Ödeme Sorunu!

Ertuğrul M. |

Yaklaşık 1 aydır hatta belki daha da fazla, Halk Bankasına iletmiş olduğum sorunun çözümü için bekliyorum. 2 banka kartım var, durduk yere ikisiyle de online işlem yapamaz oldum. Biriyle 3D ödeme yapamıyorum telefon no. güncel değil diyor, diğeri de sürekli işlem başarısız bankanız provizyon vermedi hatası veriyor. Defalarca başvuru yaptım sonuç yok. Biz düzelttik tekrar deneyin diyorlar, tekrar dene dedikleri şey de tekrar alışveriş yapmam.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ertuğrul M.
  21 Nisan
  15:08

  Güya işlem tamamlandı diye mesaj geldi. Problemin giderildiği falan yok. Rezaletsiniz, butona basıp geçmekle düzelmiyor demek ki sorun, doğru düzgün ilgilenebilecek birisi yok mu şu işle Allah aşkına

 • 20 Nisan
  16:57

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  T.C. Halkbankası A.Ş.