22 Mart 2013

Halkbank İndirim Yansıtılmadı!

Paraf Günüm kapsamında 22. 02. 2013 tarihinde İstanbul Bilişim'den yaptığım alışveriş karşılığı %5 indirim ve %2 Paraf Puan verilmesi gerekiyordu. 332 TL'lik alışveriş karşılığı sadece 50 kuruş paraf puan verildi ve %5 indirim yansımadı.

Alışverişten önce Paraf Müşteri Hizmetleriyle görüşmeme ve herhangi bir sorun olmadan indirim ve puanların verileceği söylenmesine rağmen hiç birşey verilmedi. bankayla görüşmem sonucu şubat 28 de arandım ve 1 hafta içinde indirim ve paraf puan yüklenecek dendi ama 1 aya yaklaşmasına rağmen hiç bir gelişme olmadı.

Harun 61 Okunma

Cevaplar

  • Harun 12 Temmuz 2013

    Nihayet halkbanktan kesin cevap geldi.Herhangi bir puan yüklemesi yapılmayacakmış.nedeni ise yokmuş:)Haklı olduğum ortada olmasına ve 4 aydır tüm aramalarıma rağmen sonunda arayan müşteri hizmetleri temsilcisi herhangi bir yükleme olmayacağını bildirdi.büyük reklamlarla ve kampanyalarla başlayan PARAF ın bu dengesiz tutumunu devam etmesi halinde bayağı müşteri kaybedeceği açıktır.Ben de taahhüt süresi sonunda kartımı iptal edeceğim.

  • Harun 12 Temmuz 2013

    böyle bir banka daha yok.İkinci ayda yaptığım alışverişle ilgili soruna defalarca aramama rağmen 6. ayda kesin cevap veriyolar ve de ''haklısınız ama herhangi bi puan yüklemesi yapamıycağız '' gibisinden cevap veriyorlar.

  • Halkbank Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön