05 Ekim 2016

Halkbank İlgisiz Bir Şube.

21**** nolu kurumsal müşterinizim Şile şubenizdeki hizmetinizde hiçbir şekilde memnun değilim keyfi uygulamalar yaptırımlar mevcut. Eşim bankanızdan kredi çekmiş ödemediği için kefil ben olduğumdan hesaplarıma haklı olarak bloke konuldu. Bu parayı yatırdığımız halde h*** hanım defalarca aramamıza rağmen borcumda olmadığı halde blokeyi keyfi kaldırmadı sanırım bana h*** hanım bakıyor bağlanmıyor şu an meşgul konuşamaz ibareleri kullanılıyor bugün zorda olsa blokeyi kaldırttım bu seferde para çekmek istedim 2500 TL çekemeden sistem hatası verdi. Tekrar baktığımda hesabımdan bu paranın eksilmiş olduğunu gördüm. Şile şubemi aradım h*** hanım hiç ilgilenmedi. Kullandığı kelime merkezi arayın ben merkezi aradığımda bana kurumsal müşteri olduğunuzdan şube ile görüşün dendi sonrasında tabii müşteri temsilcime her zamanki gibi ulaşmam imkansız şüpheli işleme bile bakmadı bankam.

Ahmet 358 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi07 Ekim 2016

    Müşterimize şube kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

  • Halkbank Temsilcisi05 Ekim 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön