11 Mayıs 2013

Halkbank İkitelli Şubesi Personeli!

Toki den ev aldık ve Toki nin son kampanyasından faydalanarak borcumuzu kredi çekerek kapatmak istedik.Bunun içinde Şubemiz olduğu için İkitelli Halkbank şubesine gidip bazı evraklar almamız gerekiyormuş.Tüm Toki konut sahipleri gibi bende gittim.Şube zaten ana baba günü.Personele bir şey sormaya kalkıyoruz, bir dayak yemediğimiz kalıyor.Çocuk azarlar gibi konuşuyorlar. Krediyi başka bankalardan çekmek istediğimiz için Toki hesabımıza ait borç bilgi yazısı istiyor doğal olarak kreditör bankalar.

İkitelli şubesi personelinden istiyoruz bugün evrakı ver yarın gel borç yazını al diyorlar. Hesap dökümü istiyoruz , başka evrak veremeyiz diyorlar.Bir de başka şubeleri de tembihlemişler kimse yazı vermiyor.

Cengiz 490 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimize mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön