29 Nisan 2013

Halkbank İhtiyaç Kredisi İçin Açılmış Hesaptan Habersiz Ücret Alınması!

Neredeyse 1 sene önce almış olduğum kredinin Nisan ayına ait borcunu sadece kredi için para yatırdığım ve başka hiç bir surette kullanmadığım hesabıma zamanında yatırdım.

Ancak, hiç bir surette kullanmadığım bu hesabım için (banka bu hesabı zorunlu kılıyor) hiç bir surette altına imza atmadığım halde ihbarsız 'hesap işletim ücreti' alınıyor ve zamanında yatırdığım kredi borcu bakiyemden 'ihbarsız' düşürülüyor.

Dolayısıyla yatması gereken ücret eksiye düştüğü için banka kredimi tahsil edemiyor, üstüne 'gecikme faizi' uyguluyor; ve bugün şubemden aranıyorum ve bunun için ettiğim sitem için 'haklı görülüyorum', ancak yapılacak bir şey olmadığı söyleniyor. Sorunun giderilmesini rica ediyorum.

Taşkın 51 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön