05 Şubat 2014

Halkbank Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

Zamanında bir fatura otomatik ödeme bağlayarak (bu şekilde hesap işletim ücreti alınmıyordu) açmış olduğum Halkbank hesabım dan 2013 ün başından beri ayda 5,25 TL hesap işletim ücreti alındığını fark etmiş bulunmaktayım.

Hesap işletim ücreti alınmadığı için de 2012 Mart tan beridir de maaşımı da bu hesabıma yönlendirmiştim. Haber vermeden ve onayım dışında yapılan bu değişiklikten ötürü mağdur durumdayım. Hesap işletim ücreti başlığı altında alınan tutarların yasal faizleriyle beraber hesabıma iadesini istiyorum. Aksi takdirde hesap işletim ücretlerinin alındığını gösterir dekont ve belgelerin mail adresime ivedilikle gönderilmesini rica ederim, Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım.

Barış 71 Okunma

Cevaplar

  • Barış17 Mart 2014

    Halkbankasıyla artık işim olmaz.

  • Halkbank Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimize mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön