Halkbank Hesap İşletim Ücretini Geri İstiyorum!

Murat K. |

İşyerimin yaptığı protokol gereği maaş müşterisi olduğum halde, ücretsiz izinli olduğum dönemde ve çalışmaya başladığımdan itibaren hala hesap işletim ücreti kesilmektedir. Bu sorunu bağlı olduğumuz Kurtköy Şube müşteri temsilcisiyle görüştüm , düzeltileceğini söylemesine rağmen, hala düzeltilmedi ve kesilmeye devam ediliyor.

Telefonla müşteri hizmetlerini aradım , onlar da şubenin sorunu çözebileceğini söylediler. Nasıl bir hizmet anlayışına sahip olduklarını anlayamadım. Maaş banka kartında da sorun olmuştu. Bu bankayla artık bir daha umarım işim olmaz. Hep sorun yaşıyorum ve çözülemiyor, defalarca şubeye gitmekten sıkıldım. Maddi ve manevi olarak iyice yıprattı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hesap İşletim Ücreti Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat K.
  10 Temmuz
  12:36

  Sadece müşteri bildirimini dikkate alıyoruz diyorlar ama hatalarından dolayı kesilen hesap işletim ücretlerini geri ödeyeceğiz demiyorlar ve ödemiyorlar, yani sorun düzelmiyor... Müşteri memnuniyetine ne kadar önem verdiklerini görüyorsunuz... kamuoyunun takdirine...

 • 08 Temmuz
  17:59

  Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır.

  Bilgilerinizi rica ederiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.