18 Nisan 2013

Halkbank Hesap İşletim Ücreti Kesilmeyeceği Söylenmişti!

2012 eylül ayı veya ekim ayı arasında açtırmış olduğum hesabımdan o dönemde bankanıza 1 adet otomatik ödeme talimatı verdiğim takdirde benden hesap işletim ücreti kesilmeyeceği söylenmişti ve 2012 nin sonuna kadar öyle bir ücret kesilmemişti fakat 2013 ün başından itibaren bu ücret kesilmeye başlandı halen otomatik ödeme talimatım duruyor olmasına rağmen bu ücret kesiliyor, kesilen ücretlerin iadesini talep ediyorum.

Osman 43 Okunma

Cevaplar

  • Osman 18 Nisan 2013

    merhabalar konuyla ilgili dönüş yaptığınız için teşekkür ederim fakat bu benim için yeterli bir cevap değil. çünkü ben size hesap işletim ücreti kesemezsiniz bu kanuna aykırı gibi bir kelime kullanmadım ki yaptığınız işlemi belirttiğiniz gibi türk ticaret kanununa uyumlu bir şekilde yapıyorsunuz fakat bana şubenizden söylenen şeyi aktarıyorum size "1 adet otomatik ödeme talimatı verdiğinizde hesabınızdan hiçbir şekilde hesap işletim ücreti kesilmeyecek" denildi ve bende buna istinaden 544 275 ** ** numaralı telefonun otomatik ödemesini hesabımdan yapılmasını yani otomatik ödeme talimatı verdim bu talimattan sonra 3-4 ay gibi bir süre hesap işletim ücreti namına hiçbir ücret alınmadı. bana bu söz verilmişken neden 2013 te bu ücret benden alınmaya başladı. bununla ilgili bilgilendirirseniz sevinirim... Sonuçta sizin personelinizin verdiği veya söylediği bir söz bankanızın sözüdür.

  • Halkbank Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimize mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön