14 Şubat 2013

Halkbank Hesap İşletim Ücreti Kesildi!

Geçen sene hesap işletim ücreti kesildiğinde 2 fatura talimatı ile bu ücretin kesilmeyeceği söylenmişti. bu yıl ise sorulmadan aylık hesap işletim ücreti kesmişler. arayıp sorduğumda 3 fatura verirsek kesmezlermiş. kendi kendilerine hiç bir uyarı yapılmadan yöntem değiştirip tebliğ bile etmeden 3 talimat versem bile geri veremezlermiş bu ücreti.

Ben şimdi 3 talimat versem yarın keyfiyetten 4e çıkarttık diyip yine keser ve iade etmezlerse ne olacak. her geçen sene 1 fatura ekleniyor. haber de verilmediğinden direk kesiyorlar. hem fatura için ayırdığımız miktardan kazanıyorlar hemde kestiklerinden. Hesap işletim ücretinin iadesini istiyorum. Aksi halde tüm hesaplarımı kapatacağım

Yakup 86 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi14 Şubat 2013

    Müşterimize mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön