26 Mart 2013

Halkbank Hesap İşletim Ücreti İadesi İstiyorum!

Halkbank bankası hesaplarıma hesap işletim ücreti adı altında aylık 5,15 tl lik ücreti yansıtmaktadır. Aynı şubede 3 farklı hesabım var. Müşteri hizmetlerini aradığımda, Ocak itibari ile başlayan uygulamayla bankadaki her hesabım için ayrı ayrı aylık olarak bu ücretin kesileceğini söylediler.

Ben hesaplarımı kapatıyorum fakat kapatırken şimdiye kadar kesilen hesap işletim ücretlerini alamadığım için yine de mağdur olduğumu düşünüyorum. Hesap işletim ücreti adı altında hesabımdan para çekilmesini zaten haksız bulmamın yanında, posta veya mesaj ile haber vermeden ücret kesen bankacılık anlayışını da kınıyorum.

Ekrem 500 Okunma

Cevaplar

  • Ekrem26 Mart 2013

    "Bilgilerinizi rica ederiz" derken kişisel veya hesap bilgilerimi istemekten ziyade mesajımın size iletildiğini bilgilerime sunmak istediniz sanırım. Ki bu bildirimi zaten şikayetvar.com yapıyor. Bu arada Şikayet mesajımda Dialog!u aradığımı belirtmiştim. Acaba okumadan kopyala-yapıştır cevap atıp ne kadar sorumlu bir bankacılık anlayışınız olduğunu mu kanıtlıyorsunuz?

  • Halkbank Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön