Halkbank Hesap İşletim Ücreti Alıyor.

Tuna E. |

Sizden maaş müşterisiydim ve kredi kullandım; hesabımdan ocak itibariyle hesaptan işletim ücreti kesilmeye başlandı ve hesabımı kapatmak istememe rağmen kapatılmıyor. Bu yüzden hesaba EFT yaparak yatırdığım kredimi elden yatırmak istedim. ( Çünkü para gönderir göndermez hesap işletim ücreti kesiliyor) ve meşgul olduğumdan 1-2 gün gecikme oldu, hemen faiz işletildi.

Bu banka bu kadar mı ki benden aldığı 3-5 liralarla müşteri kaybediyor. Halkbank'ı bir daha asla kullanmamaya yemin ettim. Bu arada aynı şekilde eşim de kredi kullandı (beraber ev aldık) ve tüm bu gelişmeler onda da yaşandı. Neredeyse bireysel emekliliğimi de size aktaracaktım, iyi ki yapmamışım.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuna E.
  23 Nisan
  15:21

  Şikayetvar yönetiminden otomatik olarak verilen \'\'Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır\'\' cevabının çözüm olarak kabul edilmemesine dikkat etmesini rica edeceğim. Bu cevaba istinaden firmaların müşteri dostu olarak gösterilmemesi kanaatindeyim. Tıpkı Halkbank\'ın bana verdiği cevap ve çözmediği problemimde olduğu gibi.

 • 22 Mayıs
  17:01

  Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır.

  Bilgilerinizi rica ederiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.