Halkbank Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesildi!

Günay K. |

Halkbank, otomatik ödeme talimatı verdiğim takdirde hesabımdan ücret kesilmeyeceğini beyan etti ve sözleşmeyi bu şartla imzaladım. Ocak 2013'ten beri hesabımdan her ay 5,25 TL kesim yapılmış. Bankaya gidip görüştüğümde artık 3 tane faturaya talimat verildiği takdirde ücretin kesilmeyeceği söylendi. Bu bana bildirilmedi, banka bana sormadan bu işlemi yapıp hesabımdan ücretleri kesmiştir. Kesilen ücretler yüzünden faturalarım ödenmedi ve telefonum kesilmiştir.

Halkbank yüzünden bu işlerle uğraşmak zorundayım. Size güvenmiştim. Bugüne kadar kesilen ücretler 31,5 TL ve hizmet açma kapama bedeli olan 19 TL'nin tarafıma iade edilmesini istiyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Şube Hesap İşlemleri Şube Otomatik Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Günay K.
  12 Temmuz
  11:12

  Sayın Halkbank, verecek bir cevabınız yok sanırım? Otomatik mail ile müşteri memmnuniyeti sağlanmıyor maalesef.

 • Günay K.
  11 Temmuz
  10:38

  Burada önemli olan hesap işletim ücretini almanız değil, bana haber vermeden, bildirmeden hesabımdan çekmenizdir. Bu 5 lira 25 lirada olabilirdi, bu yaptığınız usulsüzdür. Habersiz yaptığınız işlem yüzünden benim telefonum niye kapanmak zorunda kalıyor?! Neden sizin yüzünüzden açma kapama ücreti ödemek zorundayım? Amacınız müşterinize hizmet etmek mi, yoksa arkasından iş çevirmek mi? Bir özür dilemekten bile acizsiniz. Hesaplarımı kapatarak çok doğru bir iş yaptığımı gösterdiğiniz için teşekkür ederim.

 • Günay K.
  10 Temmuz
  22:13

  Şu saat itibari ile tarafıma ulaşan bir mail veya mesaj bulunmamaktadır.

 • 10 Temmuz
  18:04

  Müşterimize mail kanalı ile bilgi verilmiştir.

  Bilgilerinizi rica ederiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.