21 Ocak 2014

Halkbank Hesabıma Sebepsiz Bloke Konmuş!

Emekli maaş hesabımı Halkbank'a çektim aynı zamanda konut kredisi kullandım. Maaşım ile kredi geri ödeme günüm arasında 2 hafta olmasına rağmen ve kredi ödemelerimde herhangi bir gecikme ne bu bankada ne bir başka bankada olmamasına rağmen hesabıma bloke konulmuştur. Şube ve telefon bankacılığıyla sorunuma çare bulunmamıştır.

Ömer 186 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

  • Ömer 29 Ocak 2014

    Banka yetkilisi ile yüz yüze görüşmem sonucu, blokenin kaldırılamayacağını, sadece kredi ödeme gününü maaş gününe çekebileceğini söyledi. Çektiğim kredi için ev ipoteği 2 adet maaş hesabım, kredi için uygulamış olduğu faizler, dosya masraflarından kazandığı para yetmezmiş gibi birde maaşımı on gün blokeli tutarak ondan da para kazanma yoluna gidip müşterisini mağdur eden bankayı tercih ederken 10 kez düşünmenizi rica ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön