10 Nisan 2013

Halkbank Her İşlem İçin Şubeye Yönlendiriyor!

Şubenize giderek kredi kartımı kullanıma açtırdım, internet bankacılığı kullanmak istediğimi yapmam gereken bir şey olup olmadığını sordum ve karşılığında hayır yanıtını aldım, internetten şifre temin edip girebileceğim söylendi, kredi kartımla giriş yapmak istediğimde bankacılık hizmetleri sözleşmesini imzalamadığımı şubeye gitmem gerektiğini belirten bir uyarı ile karşılaşıyorum.

Zaten şubede 1 saat bekleyerek işlemimi yaptırmışım, şimdi bir daha gidip 1 saat bekleyip personelinize durumu izah mı edeceğim? Personelinizin bilgisizliğimi yoksa ilgisizliğimi oluşan durumun sebebi? Bu talebi kendilerine ilettim ve karşılığında gelen cevap; sözleşmenizin olmadığı görülmektedir, şubenize gidiniz. ??

Arman 62 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön