23 Mart 2013

Halkbank Havale İşlemi Banknot Anlamsızlığı!

Bu saygısızlık yetmemiş gibi birde bana anlamsız ve manasızca sorular sorulmaya devam etmekte idi, son olarak havale tutarını bana 50 tl lik banknotlar halinde ödemesine elinizde başka 100 veya 200 tl lik banknot para yok mu diye sorduğumda bana cevap olarak yok dediler. Yalnız eski bir bankacı olduğumdan gözümden kaçmayan ve ben ismime gelen eft yi tahsil ettiğim sırada bankanın nakil grup aracının geldiğini görmüştüm.

Şayet yeterli ve seviyeli personel bulunduracak gücünüz yok ise bu sektörde olmamanızı tercih ederim. Müşteri memnuniyetinin üst düzeyde tutulması gereken bir süreçte bu kadar üzüldüğüm ve aslında iyi ki bu bankanın bir müşterisi olmadığım için sevindiğim bir gündür. Bilginize.

Senol 61 Okunma

Cevaplar

  • Senol 25 Mart 2013

    beni bankanın yetkilileri aradı ve yaşanacak süreçler ile ilgili bilgi vereceklerini dile getirdiler.umarım yapılanlar kimsenin yanına kar kalmaz..

  • Halkbank Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön