21 Mart 2013

Halkbank Hala Sorunumu Çözemediler!

Halk Bankası adı altında çalışan, müşteri hizmetleri ve yetkilileri, hepsi kurumsallıktan uzak müşterilerine sen ne söylersen söyle,ne anlatırsan anlat önemli değil mantığıyla hizmet veren bir BANKA!

Tüm gün boyunca sürekli müşteri hizmetleri ile görüşüp sonuç alamadığım ve hala sonuçlandıramadığım işlemler için tarafıma acil dönüş bekliyor olmama rağmen konu ile ilgili olarak henüz aranmadım.

Yetkili ile görüşmek istediğimde yarın aramam gerektiği tarafıma söyleniyor ve aynı zamanda yetkili kişide size aynı bilgileri verecek deniyor.Bankalarına ait 2 adet kartımla ilgili acil olarak tarafıma dönüş bekliyorum.Reklamlarına önem verdikleri kadar keşke müşteri memnuniyetine önem verselerdi !!!

Dilek 39 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön