09 Şubat 2015

Halkbank Haksız Yere İhtarname Kağıdı İçin 100 TL Masraf Alma.

Halkbank'tan kullanmış olduğum taşıt kredisi için 2 ay taksit geciktirmek zorunda kaldım. Bu süre zarfında banka hiçbir iletişim kanalıyla bana ulaşmadı. Mesaj veya telefon ile arama yapılmadan ödeme sözü veya günü istenmeden, tarafıma ihtarname göndererek haksız bir şekilde masraf çıkardılar, gönderilen ihtarname kağıdı için tam 100 TL ücret ödemek zorunda kaldım.

Sanırım bu özel araç ile gönderildi. Şubeme görüşmeye gittiğimde laubali bir tavırla biz sizi aramak zorunda değiliz. Aramadan ihtarname atar bunu da sizden tahsil ederiz! Gibi bir tavırla karşılaştım böyle bir bankacılık anlayışı hiç bir bankada görmedim. Benden haksız yere kesilen bu masrafın iade edilmesini istiyorum.

Murat 1.459 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi09 Şubat 2015

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön