15 Ocak 2014

Halkbank Haksız Yere Borçlandırdı!

Ben yaklaşık 5 ay önce Halkbank'ın Parafly kredi kartına başvurdum ve kredi kartımdan paraf puanlarımla birlikte avans kullanarak otel rezervasyonu yaptırdım.Banka anlaşmamız olan 1 yıl dolmadan bana 2652 tl program iptali gerekçesiyle borç yazdı.İçeride olan parafpuanlarım ve avans kullandığım tutarın tamamı yansıtıldı.Üstelik bu parayı ödememin dışında kullandığım avans hala extremde borç olarak görünmekte.

Bu avansı kullanırken tarafıma sözlü yada yazılı hiç bir uyarı bulunmamıştır.İptali için başvurdum ama 1 ay oldu hala sonuç alamadım. Bu sebeplen şikayetimin ilgililere iletilmesine sonuç çıkmaması dahilinde Tüketici Mahkemelere başvuracağımı buradan bildirmek isterim.

Erman 65 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi15 Ocak 2014

    Müşterimize 03/01/2014 tarihinde mektup gönderilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön