24 Ocak 2014

Halkbank Haksız Ücret Talebinde Bulunuyor!

Bugün, 2012 yılında 60 ay vadeli konut kredisi kullandığım Halkbank Ordu merkez şubesine giderek, kredi ödeme planımı ve kredi kullanmak için ödemiş olduğum masrafları içeren bir dekont talep ettim. Banka bireysel müşteri temsilcisi, vezneye giderek 150 TL işlem ücreti yatırmamı talep etti. Böyle bir ücret talep etmek tamamen keyfi bir uygulamadır. Böyle bir hakları yok. Ben de talep ettikleri parayı yatırmadım ve talep ettiğim evrakları maalesef alamadım. Bu haksız uygulamalarından dolayı Halkbank'tan şikayetçiyim.

Ayhan 99 Okunma

Cevaplar

  • Ayhan28 Ocak 2014

    İnsanların hakkını aramaktan vazgeçmelerini sağlamak için, karşılarına yeni engeller çıkarıyorlar. Mesela kullandığım krediye ait ödeme planını ve dekontu bana parayla satmaya kalkmaları buna en güzel örnek.

  • Halkbank Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimize mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön